کودکان ( kidsland)


دوره ی کيدزلند


اين دوره مناسب کودکان 4 الي 7 سال است. دراين دوره تمرکز روي تقويت مهارت صحبت کردن و شنيداري است و از کتابهاي Big Fun استفاده مي شود.

مجموعه Big Fun یک مجموعه سه سطحی به همراه یک کتاب تمرین الفبا می باشد. این مجموعه با استفاده از تصاویر ساده و جذاب، زبان را به سادگی به کودکان نمایش می‌دهد. هر یک از سطوح این مجموعه می تواند مبنع کاملی برای کودکان سنین پایین باشد.  • این دوره مخصوص کودکان 4-7 سال است.
  • شرکت در کلاس هم بصورت آنلاین هم بصورت حضوری می باشد.
  • آموزش در محیطی کاملا شاد و صرفا به زبان انگلیسی
  • همراه با بازی، کاردستی و شعریلدای 98


آموزش زبان آلمانی کودک


امروزه زبان آلمانی نیز مانند دیگر زبان‌های اصلی دنیا مورد علاقه بسیاری بوده و عده زیادی از افراد همواره به دنبال یادگیری این زبان هستند به‌طوری‌که حتی کودکان نیز علاقه‌مند به آموزش زبان آلمانی هستند.  والدینی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند و برای آینده فرزندانشان برنامه ریزی می‌کنند، کودکان خود را از سنین پایین به یادگیری زبان آلمانی سوق می‌دهند.

والدین باید همواره به دنبال بهترین کلاس زبان آلمانی باشند؛ زیرا مسئله آموزش کودکان، مسئله بسیار حساسی است. اگر کودکان از آموزش این زبان زده شوند، دیگر راه چاره‌ای نخواهد بود.  بنابراین باید در انتخاب دوره آموزش زبان آلمانی برای کودکان دقت کرد و بهترین انتخاب را داشت.

در حال حاضر، امکان برگزاری دوره آنلاین آموزش آلمانی به کودکان در آکادمی دیالوگ نیز فراهم شده است و کودکان بدون دغدغه حضور فیزیکی در کلاس‌ها، می‌توانند از آموزش آنلاین زبان ، لذت ببرند و خانواده‌ها و والدین نیز نگران رفت و آمد کودکان خود نخواهند بود.اهداف آموزشی کلاس زبان آلمانی


آموزش چهار مهارت اصلی زبان آلمانی (خواندن، نوشتن، شنیدن، صحبت کردن).
آموزش تلفظ صحیح کلمات و واژگان با لهجه آلمانی.
آموزش مهارت نوشتن صحیح حروف و کلمات به زبان آلمانی.
افزایش سطح اعتماد به نفس و توانمندیهای صحبت کردن به زبان آلمانی.
تقویت سطح عمومی زبان آلمانی کودکان برای ورود به دوره های نوجوانان.

آموزش فرانسه برای کودکان

دوره های آموزش زبان فرانسه کودکان در آموزشگاه زبان فرانسه کودکان اسپیکان مختص رده های سنی ۶ تا ۱۰ سال در مقاطع پیش دبستان و دبستان است که بصورت کلاسهای خصوصی (حضوری و آنلاین) برگزار می گردد.

استفاده از شیوه های نوین آموزشی همانند بازی، سرگرمی و تماشای کارتون، آموزش مهارتهای چهارگانه زبان فرانسه (خواندن، نوشتن، شنیدن، صحبت کردن) از سطح پایه débutant، بهره گیری از اساتید فرانسوی زبان و تحصیلکرده دارای مدارک بین المللی تدریساز دانشگاه الیانس لیون، استفاده از جدیدترین منابع و کتابهای آموزش فرانسه همراه با گزارش مرحله ای پیشرفت به والدین دلیل استقبال بی شمار و گرایش والدین به این آموزشگاه فرانسه کودکان دیالوگ است.اهداف آموزشی کلاس فرانسه کودکان

  • آموزش چهار مهارت اصلی زبان فرانسه (خواندن، نوشتن، شنیدن، صحبت کردن).
  • آموزش تلفظ صحیح کلمات و واژگان با لهجه فرانسوی.
  • آموزش مهارت نوشتن صحیح حروف و کلمات به زبان فرانسه.
  • افزایش سطح اعتماد به نفس و توانمندیهای صحبت کردن به زبان فرانسه.
  • تقویت سطح عمومی زبان فرانسه کودکان برای ورود به دوره های نوجوانان.


آکادمی زبان دیالوگ بدلیل ارایه با کیفیت ترین کلاس های آموزشی و همچنین استفاده از کادر بسیار با دانش و مجرب زبان ، همواره در صدر لیست بهترین آموزشگاه زبان در استان قم از سوی مخاطبین و زبان آموزان معرفی گردیده است.خ

شعبه مرکزی ( قم، چهارراه غفاری، نبش کوچه ایستگاه ) : 02536707788 واتساپ : 09902512392